Turgutlar Yapı Cam Balkon Sitemleri

0545 948 29 25 CAM BALKON KAPAMA VE KATLANIR CAM SİSTEMLERİ

Eviniz veya iş yerinize katlanır cam sistemlerini ve balkon kapama işlerini hızlıca yapın. Kaliteyi ucuza almanın zevkini yaşayın, zaman size kalsın.

 

Cam Balkon Kapama Sistemleri, evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Bu sistemin sağladığı en büyük fayda, balkonları istenildiği zaman kapalı bir mekan haline getirebilmektir. Bu sayede kullanıcılar; kar, yağmur gibi iklim şartları ve diğer çevre koşullarından koruna bilmektedirler. Aynı zamanda camlar istenilen yerde toplanıp balkon tamamen açık hale getirilebilir. Balkonlarınızın, teraslarınızın, kış bahçelerinizin manzarasına panoramik görüntü keyfi sunan cam balkon kapama sistemleri binanızın yapısında değişikliğe neden olmaz ve balkonunuzu yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyarak dört mevsim kullanmanızı sağlar. Cam balkon kapama sistemlerinde camlar sağa sola veya her iki yönde toplanarak açılabilir, bu özelliğiyle de temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Sistemde kullanılan camlar, darbelere dayanıklı 8 mm kalınlığında temperli camlardan oluşmaktadır ve kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılarak canlılara ve çevreye zarar vermez.

 • Gold Sistem

  Bu sistem balkon uygulamaları için tercih edilen alttan ve üstten taşımalı bir sistemdir. Cam paneller sağa ve sola her iki tarafa toplanabilir. 8 mm temperli cam uygulaması yapılan sistemde renkli cam opsiyonları mevcuttur.

 • Paslanmaz Çelik Aksesuarlı Sistem

  Bu sistemin yürüyen aksamı paslanmaz çelik, rulman etrafında kullanılan tekerlek derlin kaplıdır. Kanatlara hareket veren tekerlekler, 304 kalite paslanmaz çelik gövde ve yüksek devirlere dayanıklı rulmanlardan oluşmaktadır.

   • Dik Dönüşlü Sistem
    Sistemde 10 mm temperli cam uygulaması yapılır. Sistem yüksekliği max 2800 mm, kanat genişliği max 900 mm tavsiye edilir. Camların yani kanatların açılacağı yönde veya tam aksi istikametinde bir adet toplanma istasyonu mevcuttur. Bu sistemde toplanma istasyonu raya dik konumdadır.
   • Oval Dönüşlü Sistem
    Sistem yüksekliği max 4000 mm, kanat genişliği max 1000 mm tavsiye edilir. Camların, yani kanatların açılacağı yönde veya tam aksi istikametinde bir adet toplanma istasyonu mevcuttur. Bu sistemde toplanma istasyonu raya oval olarak bağlanmaktadır. İsteğe göre park alanı seçeneği de mevcuttur.
   • Sürme Cam Sistemleri

    Mekanların daha kısıtlı olduğu alanlarda tercih edilen bu sistemler sadece yatay olarak bir ray üzerinde hareket ederek açılma fonksiyonunu yerine getirir. Toplanma alanları mekanı daraltacak şekilde değildir. Kanatlar içeri ya da dışarı doğru katlanmadığından hertürlü perde uygulaması da kolayca çözülebilir.

    • Eşiksiz Sürme Sistemi
     Eşiksiz sürme sistemi zeminde 7 mm yüksekliğinde ray üzerinde hareket eden birbirine bağlı olarak arka arkaya sıralanan kanat camlarından oluşmaktadır. İlk kanat hareket ettiğinde diğer kanatları da ray üzerinde toplanma noktasına doğru çeker. Geçiş alanlarında ayak takılmadan kullanılabilme özelliği sistemi öne plana çıkartır. Camlar arasında bulunan fitiller alüminyum olarak takılmaktadır.
    • Eşikli Sürme Sistemi
     Bu sistemde Eşiksiz sürme sistem ile aynı prensipte olup sadece zemin geçişinde daha yüksek bir profil kullanılmaktadır. Camlar 8 mm temperli olarak kullanılmaktadır.

    Giyotin Cam Sistemleri

    Özellikle teras, kış bahçesi, veranda, pergola vb. uygulamalarda tercih edilen Giyotin Cam Sistemleri, pencere özelliğinin yanı sıra açık hali ile korkuluk görevi de üstlenmektedir. Uzaktan kumanda ile çalışan bu sistem hem kullanıldığı mekana ışık katmakta hem de çok fonksiyonlu olması sayesinde tek ürün ile birden fazla kullanım sunmaktadır.

    İrtibat Numaramız :

    Watsapp Mesaj link : 0545 948 29 25 

   • Boy cam – Vitrin Kapama Sistemleri

    Boy cam – Vitrin Kapama Sistemleri; mekanın istenildiği zaman tamamen açılabilmesi veya kapatılabilmesi sayesinde teraslar, kış bahçeleri, banka şubeleri, mağazalar, restoranlar, cafeler, oteller, ofis bölmeleri, toplantı salonları gibi mekanlarda genişlik ve rahatlık sağlamaktadır. Bu sistem ile yapıların açık mekanları dört mevsime uygun hale getirilebilmektedir. Bu sistemde yerde herhangi bir kılavuz veya herhangi bir eşik profili bulunmaz ve bu özellik sistem açıkken iç mekan ile dış mekan arasındaki kesintisiz bir zemin geçiş bütünlüğünü sağlar.

    Boycam – Vitrin Kapama Sistemi mekanları birbirinden ayırırken, görsel olarak tamamının algılanması, üstün güvenlik sağlaması ve ayırıcı panellerin hareket ettirilmesi sırasında rahat ve sessiz çalışma özelliği ile öne çıkmaktadır.

  İletişim Numaramız 0545 948 29 25

Watsapp Mesaj link : 0545 948 29 25 

Mersin Cam Balkon, Cam Balkon Mersin, Cam Balkoncu, Cam, Mersin Cam Balkon, Mersin camcısı, Mersinde Cam Balkon, Mezitli Cam Balkon, TOROSLAR Cam Balkon , POZCU Cam Balkon, MEZİTLİ Cam Balkon, AKKENT Cam Balkon, BATIKENT Cam Balkon, GÖÇMEN Cam Balkon, YENİSEHİR Cam Balkon,ÜNİVERSİTE CAD. ÇİFTLLİKKÖY Cam Balkon, KALE KÖYÜ Cam Balkon, DAVULTEPE Cam Balkon, TECE Cam Balkon, ÇEŞMELİ Cam Balkon, TÖMÜK Cam Balkon, ERDEMLİ Cam Balkon, KOCAHASANLI Cam Balkon, LİMONLU Cam Balkon, AYAŞ Cam Balkon, KIZKALESİ Cam Balkon, SİLİFKE Cam Balkon, AYDINCIK Cam Balkon, ANAMUR Cam Balkon, Mersin Cam Balkon, Cam Balkon Mersin, Cam Balkoncu, Cam, Mersin Cam Balkon, Mersin camcısı, Mersinde Cam Balkon, Mezitli Cam Balkon, TOROSLAR Cam Balkon , POZCU Cam Balkon, MEZİTLİ Cam Balkon, AKKENT Cam Balkon, BATIKENT Cam Balkon, GÖÇMEN Cam Balkon, YENİSEHİR Cam Balkon,ÜNİVERSİTE CAD. ÇİFTLLİKKÖY Cam Balkon, KALE KÖYÜ Cam Balkon, DAVULTEPE Cam Balkon, TECE Cam Balkon, ÇEŞMELİ Cam Balkon, TÖMÜK Cam Balkon, ERDEMLİ Cam Balkon, KOCAHASANLI Cam Balkon, LİMONLU Cam Balkon, AYAŞ Cam Balkon, KIZKALESİ Cam Balkon, SİLİFKE Cam Balkon, AYDINCIK Cam Balkon, ANAMUR Cam Balkon, Mersin Cam Balkon, Cam Balkon Mersin, Cam Balkoncu, Cam, Mersin Cam Balkon, Mersin camcısı, Mersinde Cam Balkon, Mezitli Cam Balkon, TOROSLAR Cam Balkon , POZCU Cam Balkon, MEZİTLİ Cam Balkon, AKKENT Cam Balkon, BATIKENT Cam Balkon, GÖÇMEN Cam Balkon, YENİSEHİR Cam Balkon,ÜNİVERSİTE CAD. ÇİFTLLİKKÖY Cam Balkon, KALE KÖYÜ Cam Balkon, DAVULTEPE Cam Balkon, TECE Cam Balkon, ÇEŞMELİ Cam Balkon, TÖMÜK Cam Balkon, ERDEMLİ Cam Balkon, KOCAHASANLI Cam Balkon, LİMONLU Cam Balkon, AYAŞ Cam Balkon, KIZKALESİ Cam Balkon, SİLİFKE Cam Balkon, AYDINCIK Cam Balkon, ANAMUR Cam Balkon, Mersin Cam Balkon, Cam Balkon Mersin, Cam Balkoncu, Cam, Mersin Cam Balkon, Mersin camcısı, Mersinde Cam Balkon, Mezitli Cam Balkon, TOROSLAR Cam Balkon , POZCU Cam Balkon, MEZİTLİ Cam Balkon, AKKENT Cam Balkon, BATIKENT Cam Balkon, GÖÇMEN Cam Balkon, YENİSEHİR Cam Balkon,ÜNİVERSİTE CAD. ÇİFTLLİKKÖY Cam Balkon, KALE KÖYÜ Cam Balkon, DAVULTEPE Cam Balkon, TECE Cam Balkon, ÇEŞMELİ Cam Balkon, TÖMÜK Cam Balkon, ERDEMLİ Cam Balkon, KOCAHASANLI Cam Balkon, LİMONLU Cam Balkon, AYAŞ Cam Balkon, KIZKALESİ Cam Balkon, SİLİFKE Cam Balkon, AYDINCIK Cam Balkon, ANAMUR Cam Balkon,